O firmie

Historia naszej firmy sięga roku 1994, kiedy to zawodowy piekarz Henryk Burzak pomógł naszej rodzinie wprowadzić technologię wypieku chleba oraz wyrobów piekarskich.

Obecnie Nasza piekarnio – ciastkarnia dysponuje nowym budynkiem piekarniczym o powierzchni około 2000 metrów kwadratowych, wyposażonym w nowoczesne maszyny, urządzenia oraz funkcjonalne i pięknie urządzone przestrzenie produkcyjno-biurowe. W firmie zatrudniamy ponad 60 wykwalifikowanych pracowników oraz dysponujemy flotą samochodów przystosowanych do przewozu żywności. Najlepsze na rynku surowce oraz tradycyjne techniki wypieku stanowią o jakości Naszych produktów, które są wysoko cenione przez coraz większą liczbę klientów. Stale obserwujemy rynek, aby móc jak najszybciej podążać za zmieniającymi się trendami oraz potrzebami Naszych klientów.

Do chwili obecnej nasz szeroki asortyment produktów trafił do około 300 odbiorców, a w odpowiedzi na zapotrzebowanie konsumentów rozbudowaliśmy go o pieczywo dietetyczne.
W 2004r Państwowa Inspekcja Pracy przyznała Nam w V edycji Ogólnopolskiego konkursu „Bezpieczna Piekarnia” wyróżnienie, które zostało wręczone na Międzynarodowych Targach Chleba w Jaworze. W 2005 i 2006 za inicjatywy podejmowane na rzecz rozwoju Gminy Strzyżewice otrzymaliśmy Nagrodę Roku Wójta Gminy, a także podziękowania za znaczący wkład w jej rozwój.

Wszystkie wypieki z Naszej rodzinnej piekarni i cukierni są na co dzień na Państwa stołach od 1994 roku.
Szczycimy się tym, że są zdrowe, smaczne i pożywne.
Dziękujemy za Państwa zaufanie.

Zapraszamy do zapoznania się z Naszymi propozycjami wyrobów cukierniczych i do zobaczenia w naszych punktach sprzedaży!

Małgorzata i Grzegorz Kuna

0
Liczba samochodów dostarczających codziennie produkty
0
liczba pracowników
0
liczba odbiorców
0
Zadowoleni klienci